Yüksek Basınçlı Tatlı Su Temizliği

300-500 bar yüksek basınçla yüzeyin kirden ve / veya çeşitli kirlerden arındırılması işlemi. Bu tür yüzey hazırlığı ekiplerimiz tarafından yönetilebileceği gibi, yeni inşaa boyanması, gemilerin onarımı ve / veya bakımı veya endüstriyel uygulamalar da yapılabilir.

Hidro Raspa

Gemilerin dış kaplama güverte tank ve ambar gibi alanlarında ve endüstriyel uygulamalarda istenilen yüzey kalitesine bağlı olarak yapılmakta olan 1000-2000 bar arası yapılan raspa uygulamasıdır. Talep edildiği takdirde SA2 ve SA1 yüzey hazırlıkları yapılabilmektedir.

Kum Raspa

Gemilerin dış kaplama, güverte, tank ve ambar gibi alanlarında ve endüstriyel uygulamalarda ilgili ekipmanlar kullanılarak yapılan raspa uygulamasıdır. Bu uygulama ekiplerimizce ihtiyaç doğrultusunda SA3,SA2,5,SA2,SA1 ve Sweeping olarak yapılabilmektedir. Yapılan uygulamalar alanında uzman ve sertifikalandırılmış yetkililerimizce adım adım kontrol edilmektedir.

Dustless Blasting For Decks

Gemi inşaa sanayi ve Endüstriyel alanlarda düz zeminlerde kapalı devre vakumlu sistem. Rspa makinelerimiz ile grit kumu kullanmadan çelik bilye ile yapılan raspa uygulamasıdır. İsteğe ve ihtiyacı bağlı olarak SA2.5 SA2 ve SA1 raspa yapılabilinmektedir.

Boyama

Uygun yüzey hazırlığı yapıldıktan sonra epoksi anti-korozif, alkid, akrilik ve son kat boyalar ekiplerimiz tarafından istenilen boya kalınlığında uygulanır.

Yetkili Distribütör

BTMboya, denizcilik sektöründe lider olan International’ın Resmi Distribütörüdür.